Opalanie ciała

Opalanie w solarium ERGOLINE

Opalanie ciała
Cena – 1 min - 1,10 zł


Opalanie natryskowe SunFX


Opalanie ciała

Opalanie natryskowe SunFX to najzdrowsza i najbezpieczniejsza forma nadawania skórze pięknego odcienia! Usługa odpowiednia dla wszystkich, także tych, którzy pragną cieszyć się zdrową opalenizną i źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.

Opalanie natryskowe SunFX:

a) Całe ciało - 90 zł
b) Połowa ciała - 50 zł

>> Opalanie natryskowe – podstawowe informacjeOpalanie ciała

Jak się przygotować?

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się wykonanie peelingu, złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka. Opalenizna na przygotowanej w ten sposób skórze jest trwała oraz idealnie równomierna. Do zabiegu opalania Panie mogą włożyć strój kąpielowy lub ograniczyć się tylko do stringów ciemnego koloru. U Panów zalecane są ciemne szorty lub kąpielówki. Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.
Zabieg opalania

Sam zabieg opalania jest przyjemny i niezwykle higieniczny - wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem. Manualna aplikacja płynu brązującego oraz suszenie (w celu wchłonięcia produktu) trwa zaledwie ok. 15 minut.

Po opalaniu

Tuż po zabiegu zaleca się założenie luźnych ubrań o ciemnej barwie, nie należy moczyć skóry. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica. Po 5 godzinach od zabiegu opalania zaleca się umycie skóry żelem myjącym - bez użycia gąbki! Część bronzera zmywa się - jest to naturalny proces opalania natryskowego. W dniu aplikacji nie należy również nadmiernie ćwiczyć.

W zależności od wcześniejszego przygotowania oraz nawilżenia skóry po opalaniu, efekt zabiegu utrzymuje się od 7 do 10 dni. Trwałość opalenizny zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się przed zabiegiem i od poziomu nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegu. Aby efekt opalenizny utrzymał się jak najdłużej, należy regularnie (najlepiej rano i wieczorem) stosować środki nawilżające, które spowolnia złuszczanie się naskórka. Ponadto należy unikać długich kąpieli oraz produktów złuszczających naskórek.>> Opalanie natryskowe – preparat opalający SunFXOpalanie ciała

Najwyższa jakość potwierdzona prestiżową nagrodą - Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2012!


Opalanie ciała

Preparaty do opalania natryskowego SunFX Pro zostały uznane przez media krajowe i międzynarodowe za znakomitą alternatywę opalania na słońcu lub w solarium.

Dihydroxyacetone, znany jako DHA, jest w 100% naturalną, brązującą substancją, która reaguje z kwasami aminowymi w skórze, powodując bogatą, naturalnie wyglądającą opaleniznę. Płyny nie mają przykrych zapachów, więc nie wymagają używania dodatkowych środków maskujących zapach, które tak często występują w tańszych produktach. Składnik DHA używany w płynach SunFX stosowanych do zabiegu opalania posiada certyfikat Ecocert. Znak ECOCERT jest jednym z głównych znaków potwierdzających czystość ekologiczną, cieszącym się reputacją i zaufaniem zarówno wśród konsumentów, jak i producentów towarów naturalnych. Znakiem: ekologiczne i biologiczne kosmetyki mogą być oznakowane produkty, w których ilość stosowanych surowców pochodzenia naturalnego wynosi przynajmniej 95%.

Dla najlepszego efektu opalania oraz zachowania optymalnego zdrowia skóry płyny SunFX zawierają 100% substancji naturalnych. Wykluczono także wszelkie substancje chemiczne mogące powodować skutki uboczne jako: alkohol, parabeny, perfumy oraz innych potencjalnie niebezpieczne związki chemiczne.

>> Opalanie natryskowe SunFX – usługa kochana przez gwiazdy


Paris Hilton

Dorota Deląg

Marta Grycan

Kathy Hilton

Tila Tequila

Paris

CSI Miami Resize

Jason Kennedy

Leeza Gibbons

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 SEKRET PIĘKNA
Projekt i wykonanie: tomitomi.pl