Kosmetyki THALGO produkowane są na bazie alg morskich co pozwala zagwarantować najwyższą jakość oferowanych przez nas preparatów. THALGO przywraca naturalne piękno ku pełnej satysfakcji i zadowoleniu naszych klientów

Zakupy można realizować osobiście w naszym Instytucie, zamawiając telefonicznie lub przez sklep internetowy.

Kupując w sklepie internetowym prosimy o podanie następującego kodu
1FC5204E6BEC2756 niezbędnego do realizacji Twojego zamówienia.


Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą kosmetyków marki THALGO, która dostępna jest w sklepie internetowym lub w katalogu.

Kosmetyki Thalgo - sklep internetowy Kosmetyki Thalgo - Katalog


Zapraszamy do zakupu francuskich kosmetyków firmy Purles.

Purles jest połączeniem sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. To kompletna terapia wellness zapewniająca doznanie wyjątkowego relaksu oraz szybkie i widoczne efekty.

Aktualna oferta kosmetyków Purles dostępna jest na oficjalnej stronie lub w naszym salonie.

Zakupy produktów firmy Purles realizowane są w naszym Instytucie.

Kosmetyki Thalgo - sklep internetowy


Zapraszamy do zakupu najbardziej skutecznej i bezpiecznej odżywki stymulującej wzrost rzęs i brwi na świecie firmy Revitalash. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.

Zakupy produktów firmy Revitalash realizowane są w naszym Instytucie.


Poszukiwanie oryginalnych rozwiązań to znak rozpoznawczy Ella Baché. Połączenie natury i nowoczesnej technologii, wiedza poparta rzetelnością i wiarygodnością, umiejętności ekspertów oraz najczystsze, najlepszej jakości wyselekcjonowane składniki aktywne o wykwintnej teksturze i zapachu. To priorytety tej niezwykłej marki, które zapewniają jej tak wysoką pozycję na profesjonalnym rynku kosmetycznym.

Zakupy produktów marki Ella Bache realizowane są w naszym Instytucie.


Marka OPI od ponad 30 lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Na początku swej działalności była małą rodzinną firmą, która dzięki jakości swych produktów w krótkim czasie zyskała rzeszę wielbicieli na całym świecie. Dziś OPI stanowi prawdziwą potęgę stawiającą na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów.

Zakupy produktów marki OPI realizowane są w naszym Instytucie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 SEKRET PIĘKNA
Projekt i wykonanie: tomitomi.pl